News, Rajd Dakar

Orlen Team podsumował Dakar. “To był ekstremalnie ciężki rajd”

Jakub Przygoński zajął 4. miejsce w klasyfikacji samochodów, Adam Tomiczek odniósł życiowy sukces i uplasował się na 16. pozycji wśród motocyklistów. Zawodnicy i sztab Orlen Team podsumowali udany występ zespołu w Rajdzie Dakar.

Zespół Orlen Team wrócił do Polski po rywalizacji w 41. Rajdzie Dakar. Jakub Przygoński i jego pilot Tom Colsoul oraz motocykliści Adam Tomiczek i Maciej Giemza mają za sobą tysiące kilometrów wśród piasków Peru. W budynku Senator
w Warszawie zawodnicy, sztab trenerski i przedstawiciele PKN Orlen podsumowali występ na najtrudniejszym rajdzie świata.

-Startem w 41. Rajdzie Dakar Orlen Team zapisał kolejną piękną kartę w swojej historii. Tegoroczny występ i osiągnięty wynik, to najlepszy prezent na dwudziestolecie istnienia ORLEN Team. Za nami cudowny sezon Pucharu Świata i pełen emocji rajd Dakar – wierzymy, że przed PKN Orlen i zespołem OrlenTeam kolejny rok pełen wspólnych sukcesów i wielkich sportowych chwil – mówi Anna Ziobroń, Dyrektor Biura Marketingu Sportowego PKN ORLEN.
Jako pierwszy o swoich wrażeniach z 41. Rajdu Dakar opowiedział Jakub Przygoński. Dla kierowcy OrlenTeam był to 10. występ w najtrudniejszym rajdzie świata, co pozwoliło mu na dołączenie do grona “Legend Dakaru”.

Źrodło: wp.pl

Napisz komentarz