News, Rajd Dakar

Pierwsze testy R-Six Teamu przed Rajdem Dakar

Reprezentanci R-Six Teamu Robert Szustkowski, Jarosław Kazberuk i Filip Śkrobanek odebrali ważącą ponad 8 ton Tatrę o mocy 1000 kM, 4500 nM i w czeskiej Ostrawie odbyli premierowy test przed Rajdem Dakar. Jako pierwsi publikujemy zdjęcia ekipy z jeszcze nieobrandowaną ciężarówką. Do tego dla czytelników dakar.pl mamy krótki film pokazujący, jak prezentuje się Tatra na torze treningowym. Nie omieszkaliśmy też zapytać naszych rajdowców o wrażenia:

Wracamy z testów, po których właśnie poznaliśmy nasz samochód i uważamy, że jest dobrze przygotowany – powiedział nam Robert Szustkowski. Z kolei Jarosław Kazberuk dodał: – W tym roku fajną rzeczą jest, że mamy świętego Mikołaja wcześniej, prezent pod choinkę – organizator dał nam numer 510, niespodzianka!

Szustkowski: – Za nami Rosjanie, za nami KAMAZ, bardzo nas to cieszy, ponieważ nigdy tak wysoko nie byliśmy. Najwyraźniej organizatorzy docenili nasz dorobek i doświadczenie zdobyte w poprzednich startach. Pierwszy raz w Arabii Saudyjskiej, przed nami nowe trasy.

I będziemy starali się dojechać tak, by być blisko tego wysokiego numeru – przyznał Kazberuk.

Nie zabrakło też kilku słów dla kibiców: – Chcemy wszystkich pozdrowić, chcemy życzyć Państwu miłych, wesołych i ciekawych… Relacji! – zakończyli reprezentanci Polski.

Napisz komentarz