News, Rajd Dakar

Pomagaj z Rafałem Sonikiem

Rafał Sonik po raz piąty stanął w tym roku na podium Rajdu Dakar. Stanął też na wysokości zadania, bo choć przez ostatnie dwa tygodnie zmagał się z terenem na piaskach Arabii Saudyjskiej, nie zapomniał o wsparciu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Postanowił również zaangażować się w pomoc małemu Patrykowi, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni.

To wyjątkowa okazja by wspomóc szczytny cel. Poczuć satysfakcję z samego aktu pomagania, a jednocześnie otrzymać dodatkową nagrodę w postaci rajdowej pamiątki lub bezcennego doświadczenia. By wspomóc cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Rafał Sonik przeznaczył na aukcję kask, który można licytować do środy, 22 stycznia do godziny 15:00. Ten sam, w którym wjechał na metę Rajdu Dakar 2020 z trzecim rezultatem i zwycięstwem na super oesie “Qiddiya Trophy”.

https://allegro.pl/oferta/dakarowy-kask-rafala-sonika-8851571879

Ci, którzy bardziej cenią sobie bezpośrednie spotkanie z mistrzem, polecamy licytowanie treningu na Pustyni Błędowskiej, który odbędzie się wiosną tego roku. Podczas takiego wydarzenie będziecie mogli nie tylko pojeździć z “SuperSonikiem”, ale też otrzymać kilka praktycznych wskazówek, zaobserwować pracę zespołu i zabrać do domu drobne, rajdowe upominki.
Licytacja trwa do czwartku, więc warto się pospieszyć!

https://charytatywni.allegro.pl/trening-quadowy-z-rafalem-sonikiem-i11367400

Napisz komentarz