News, Rajd Dakar

Serwis Dakar.pl oficjalnym partnerem R-Six Team na Rajdzie Dakar!

Z przyjemnością możemy ogłosić, że nasz serwis – Dakar.pl – został oficjalnym partnerem R-Six Team na zbliżającym się wielkimi krokami Rajdzie Dakar!

Polski zespół R-Six Team w styczniowym wyścigu będzie reprezentowany przez kierowcę Roberta Szustkowskiego, pilota Jarosława Kazberuka i czeskiego mechanika Filipa Škrobanka. Przygotowania do legendarnego supermaratonu idą pełną parą, znamy też oficjalny numer, z jakim wystartuje doborowa trójka (przypominamy – 510), cała ekipa ma za sobą już pierwsze treningi za kierownicą Tatry Jamal. Lecz to nie koniec dobrych informacji!

Redakcja serwisu Dakar.pl z dumą może ogłosić, że na najbliższym Rajdzie Dakar będzie oficjalnym partnerem załogi R-Six Team! Oprócz ogromnego prestiżu będziemy mieli dla naszych Czytelników ekskluzywne materiały z przygotowań do startu, multimedia, wywiady i bezpośrednie relacje z Rajdu Dakar wprost od naszych zawodników. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by ta współpraca okazała się owocna i żeby jak najlepiej mogli Państwo poczuć klimat rywalizacji po saudyjskich pustyniach i bezdrożach. Jako pierwsi też publikujemy zdjęcia z obrandowaną ciężarówką, na której widnieje logo naszego serwisu.

R-Six Teamowi dziękujemy za zaufanie, a naszych Czytelników zapraszamy do jak najczęstszego odwiedzania Dakar.pl – gwarantujemy, że będzie warto!

Napisz komentarz