Nie tylko rajdy

Spotkanie mistrzów – Anita Włodarczyk i Bartosz Zmarzlik porozmawiają podczas live chatu

W czwartek, 23 kwietnia, na profilu ORLEN Team na Instagramie spotkają się ze sobą zawodnicy najwyższej klasy, reprezentujący motorsport i lekkoatletykę – flagowe dziedziny sportu wspierane przez PKN ORLEN. Rozmowa na żywo jest częścią cyklu live chatów, w którym do tej pory wzięli udział m. in. Robert Kubica i Kuba Przygoński. Początek transmisji o godzinie 19:00.

W ramach akcji #zostańwdomu sportowcy pozostają aktywni, angażując kibiców do działania i zapewniając im sporotwe emocje, mimo przerwy w startach. Zawodnicy wykorzystują czas także na dzielenie się z fanami swoimi sporotwymi doświadczeniami, czemu sprzyja luźna formuła rozmów na w mediach społecznościowych.

W czwartkowej rozmowie organizowanej przez ORLEN Team wezmą udział przedstawiciele światowych elit w swoich dyscyplinach. Wybór Anity Włodarczyk, zawodniczki Grupy Sportowej ORLEN, nie jest przypadkowy. Większość kibiców kojarzy ją z sukcesami osiąganymi na stadionach całego świata związanymi z konkurencją rzutu młotem. Niewiele osób jednak wie, że przed rozpoczęciem kariery polska mistrzyni trenowała speedrower, dyscyplinę z której wywodzi się również wielu żużlowców. Tematów do rozmów z Bartoszem Zmarzlikiem nie powinno zatem zabraknąć. Indywidualny mistrz świata na żużlu we własnym zakresie szlifuje formę fizyczną, czekając na start rozgrywek, podczas których będzie reprezentował barwy ORLEN Team.

(źródło: biuro prasowe ORLEN Team)

Napisz komentarz